Vyčkejte, prosím, na zpracování objednávky...

O nás

 

 

Věříme v kvalitní a zároveň dostupnou kosmetiku pro všechny. Každá žena si zaslouží mít mladistvou pleť. Značka XHEKPON® hydratuje, regeneruje a chrání díky hydrolyzovanému kolagenu.

Španělskou kosmetiku XHEKPON® dovážíme do České republiky a na Slovensko ve výhradní distribuci. Výrobkům XHEKPON® jsme úplně propadly a chtěly bychom je zprostředkovat i všem ostatním ženám v České a Slovenské republice. Kosmetické přípravky XHEKPON® vyrábí rodinná kosmetická firma Vectem, která sídlí ve španělské Barceloně. Krém na obličej, krk a dekolt XHEKPON® CREMA je druhým nejprodávanějším krémem ve španělských lékárnách a oblibu si rychle získaly i další produkty pod značkou XHEKPON®. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Věříme, že z našich výrobků budete nadšené stejně jako my a že se stanou nedílnou součástí každodenní péče o vaši pleť. Chceme českým ženám dokázat, že kvalitní krém není vůbec o vysoké ceně, líbivém balení a zázraky slibující reklamě, ale především o tom, jaké má složení a účinky na vaši pleť. Budeme velmi rády, když se o své zkušenosti s výrobky XHEKPON® podělíte nejen se svými kamarádkami, ale i s námi.